İletişim

OCTAMED Sağlık ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. Birlik OSB. 1.Cad. 7.Sok. No 15 - 34956 Tuzla -
İstanbul / TÜRKİYE

info@octamed.com (export-import)
Pbx:+90 (216) 593 17 64
Fax:+90 (216) 593 12 70


Hakkımızda

OCTAMED Sağlık Ürünleri medikal yapışkanlı bantların üretimi ve satışı konusunda İstanbul’da, Tuzla Birlik Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermektedir.

Güvenin ve hızın anlamını özümseyen,  sağlam ve dinamik yapısını bu unsurlar üzerine inşa eden Octamed A.Ş. tecrübeli kadrosu ile yara koruma ve Omega Replica Watches yara bakım odaklı medikal ürünleri ile endüstriyel yapışkanlı ürünlerini ve konusundaki birikimlerini tüm müşterilerine sunmaktadır.

Octamed A.Ş., çağımızın değişen pazar gereklilikleri doğrultusunda sahip olduğu eşsiz müşteri memnuniyeti anlayışı, geniş ürün gamı, güvenilirliği, hızlı teslim süreleri ve uluslar arası geçerliliğe sahip kalitesi ile medikal ve Breitling Replica endüstriyel alandaki müşterilerine kesintisiz, üst seviyede hizmet vermektedir. Ürün çeşitlerini sürekli ve hızla attırmakta olan Octamed A.Ş. müşterilerin tüm ihtiyaçlarını güvenilir tek bir çatı altında karşılamayı hedeflemektedir.

Üretim faaliyetine başladığı 2012 yılı Ocak ayından bu yana Octamed ürünleri kısa sürede hem tüm Türkiye pazarında hem de birçok Avrupa ve Ortadoğu ülkesinde Türkiye’nin yeni yükselen değeri olarak güvenle kullanılmaktadır.